Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów i sprawdzanie zgodności z dokumentacją
  • Rozładunek i załadunek materiałów zgodnie z instrukcjami
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu w procesie kompletacji zamówień
  • Utrzymywanie porządku i czystości na magazynie
  • Obsługa wózka widłowego do przemieszczania i składowania produktów - jeśli posiadasz UDT

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego - jeśli nie posiadasz, a chcesz z nami zostać to wykonamy takie uprawnienia
  • Dobra organizacja pracy - terminowa realizacji wysyłek
  • Komunikatywność- praca zespołowa
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 6-14;14-22; 22-6 poniedziałek-piątek
  • Sumienność i odpowiedzialność

Pracodawca oferuje

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Szkolenie UDT oraz możliwość nabywania praktyki w obsłudze wózka oraz pracy na magazynie
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nowa halę produkcyjną oraz magazyn
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1