Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kucharz

Obowiązki

Obowiązki:

  • produkcja najwyższej jakości dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami,
  • właściwa organizacja pracy w kuchni i zapewnienie najwyższej jakości przygotowywanych potraw
  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
  • racjonalne gospodarowanie surowcami, minimalizowanie strat
  • obsługa i dbanie o właściwy stan techniczny sprzętu, maszyn i urządzeń gastronomicznych
  • utrzymywanie porządku i higieny zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie procedur i prowadzenie zapisów obowiązującego systemu jakości
  • współpraca i efektywna komunikacja z pracownikami kuchni oraz z pozostałymi pracownikami Restauracji

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata
  • pasja i zamiłowanie do gotowania
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy
  • sumienność, kreatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku pracy
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji