Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kucharz

Obowiązki

Do obowiązków kucharza należy:

  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami w restauracji
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • zachowanie bezpieczeństwa oraz higieny w miejscu pracy
  • przyjmowanie dostaw
  • inwentaryzacja magazynów

Wymagania

Oczekujemy:

  • zaangażowania oraz pracowitości
  • doświadczenia na stanowisku kucharza, przy przygotowywaniu posiłków.
  • dyspozycyjności 4 dni w tygodniu
  • podstawowej znajomości dań kuchni polskiej
  • punktualności
  • sumienności w wykonywaniu swojej pracy
  • dbania o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • pracę w zgranym zespole
  • umowę zlecenie
  • pracę na cały etat
  • posiłek pracowniczy