Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Księgowy/Księgowa

Obowiązki

  • Monitorowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów kosztowych
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Sporządzanie informacji podatkowych oraz sprawozdań
  • Weryfikację kont księgowych, analizę rozrachunków
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Przygotowywanie danych do analiz finansowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Weryfikacja dokumentów magazynowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomości ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego
  • Znajomość przepisów podatkowych (VAT, podatek dochodowy od osób prawnych)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności organizacyjnych
  • Znajomość rachunkowości firm produkcyjnych i usługowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie karty MultiSport