Umowa o pracę5 500-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana11.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskaasystent

Wstęp

  • Poszukujemy do pracy osoby do działu księgowości,na podstawie umowę o pracę na zastępstwo.

Obowiązki

  • kontrola i księgowanie dokumentów zakupowych, RMK itp.
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i ich kompletnością
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • przygotowywanie krótkich raportów na potrzeby wewnętrzne

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • 3 lata doświadczenia w księgowości
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość programu Symfonia
  • Mile widziana znajomość księgowania firm z branży budowlanej
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • praca w trybie stacjonarnym
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, pakiet medyczny
  • praca w miłej atmosferze
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1