Koordynator Projektu ds. Utrzymania Sieci Play - Katowice

Katowice
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa27.06.2024
Branżainżynieria

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator Projektu ds. Utrzymania Sieci Play

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zleceń, zgodnie z zawartymi umowami
  • Zarządzanie realizacją zleceń: planowanie, wykonanie i kontrola
  • Zarządzanie zasobami zaangażowanymi w realizację projektu
  • Organizacja pracy podległego personelu
  • Koordynacja, nadzorowanie i kontrola pracy podwykonawców
  • Wsparcie techniczne procesów zakupowych, nadzorowanie oraz zapewnienie stosowania przez pracowników aktualnych norm technicznych i instrukcji klientów
  • Utrzymywanie kontaktów z klientem (na poziomie lokalnym)
  • Nadzorowanie oraz zapewnienie stosowania przez pracowników aktualnych norm technicznych i instrukcji klientów
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie norm ISO 9001 oraz obowiązujących w spółce procedur i innych regulacji wewnętrznych
  • Użytkowanie powierzonego mienia z należytą starannością
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Uprawnienia:

  • Planowanie i akceptacja urlopów podległych pracowników
  • Wnioskowanie do Kierownika Projektu o premie, upomnienia lub nagany dla pracowników
  • Podpisywanie dokumentów roboczych związanych z projektem (notatki, protokoły odbioru, itp.) w określonym zakresie działania
  • Wnioskowanie do Kierownika Projektu/Magazynu o zakup materiałów/sprzętu niezbędnych do obsługi projektu
  • Używanie i utrzymywanie w odpowiednim stanie powierzonego mienia
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu OFFICE

Dodatkowe atuty:

  • znajomość jęz. angielskiego (min. B1)
  • szkolenie do pracy na wysokości,
  • uprawnienia SEP w polu elektromagnetycznym
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji
  • Dofinasowanie do karty Multisport
  • Dofinasowanie do nauki języka angielskiego
  • Darmowa opieka medyczne (standard)
  • Możliwość płatnych nadgodzin
  • Pełne wdrożenie