Koordynator ds. planowania i realizacji inwestycji

Zalewo
Oferta opublikowana06.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • współpraca przy tworzeniu założeń projektowych i standardu inwestycji;
  • planowanie i koordynowanie prac związanych z prowadzeniem inwestycji;
  • przygotowywanie ofert, zamówień, tworzenie harmonogramów inwestycji;
  • kontakty z urzędami, podwykonawcami i dostawcami;
  • współpraca z pozostałymi działami spółki w czasie realizacji inwestycji;
  • przedstawianie wyników z postępów realizowanych inwestycji zarządowi;
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych;
  • uczestnictwo w kontrolach prowadzonych przez instytucje zewnętrzne w związku z prowadzonymi inwestycjami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu architektury bądź budownictwa;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi;
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji infrastrukturalnych ze znajomością specyfiki branży oraz posiadanie wiedzy specjalistycznej z zakresu prawa budowlanego;
  • wysokie zdolności negocjacyjne;
  • umiejętność koordynowania i planowania działań oraz pracy zespołowej;
  • sumienność i dokładność;
  • dobra znajomość programów „MS Office” oraz AutoCad;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci.