Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w jednym z wyspecjalizowanych zespołów podatkowych (CIT, ITS, ITS Real Estate, PIT, VAT, VAT Compliance, Ceny Transferowe, Tax Litigation)
  • Udział w projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence
  • Bieżące doradztwo dotyczące prawa podatkowego
  • Sporządzanie opinii podatkowych, analiza przepisów i orzecznictwa
  • Bieżący kontakt i prowadzenie korespondencji z organami podatkowymi, sądami
  • Przygotowywanie lub wsparcie w przygotowaniu artykułów naukowych, na bloga itd.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką 4-5 roku lub absolwentem studiów prawniczych, finansowych/ekonomicznych
  • Jesteś zainteresowany/a prawem podatkowym i masz już pierwsze doświadczenie w tym zakresie
  • Możesz pracować min. 32 h tygodniowo – mamy elastyczne godziny pracy, więc da się pogodzić studia z pracą 😊
  • Bardzo dobrze znasz i poruszasz się po narzędziach z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski, zarówno w mowie jak i piśmie (mamy też klientów zagranicznych)
  • Wykazujesz się wysokimi zdolnościami analitycznymi i komunikacyjnymi
  • Lubisz pracę w zespole oraz istotne jest dla Ciebie budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji

To oferujemy

  • Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z cenionymi ekspertami
  • Udział w ciekawych projektach, podczas których poznasz cały kontekst pracy, a nie tylko wycinek projektu
  • Regularną i jakościową informację zwrotną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddiego i Opiekuna podczas okresu wdrożenia
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych, zarówno z zakresu merytorycznego (np. Akademii Podatkowej), jak i interpersonalnego. Mamy też bibliotekę, w której znajdziesz wiele ciekawych pozycji do poczytania 🙂
  • Nieodpłatne lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Pakiet benefitów: kartę sportową w Multisport, prywatną opiekę medyczną, opiekę weterynaryjną dla psów i kotów w PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej oraz wielu inicjatywach i imprezach integracyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – pracujemy w zabytkowym Pałacu Jabłonowskich przy placu Teatralnym 🙂

Benefity

Spotkania integracyjne
Możliwość pracy zdalnej
Inicjatywy dobroczynne
Elastyczny czas pracy
Firmowa drużyna sportowa
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1