Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika.

Obowiązki

  • Projektowanie nowych produktów i przebudowa maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad produktem w fazie wdrożenia i produkcji
  • Wsparcie konstruktorskie bieżącej produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
  • Kreatywność oraz proaktywne podejście do zagadnień projektowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zespole pasjonatów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych rozwiązań
  • Świetne wynagrodzenie i możliwość rozwoju
  • Wspaniałą atmosferę pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1