Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

  • Dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się dostawą, montażem, konserwacją oraz serwisem urządzeń dźwigowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Konserwator
Numer referencyjny:K2024

Obowiązki

  • konserwacja urządzeń dźwigowych,
  • montaż urządzeń dźwigowych,
  • realizacja wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami umów serwisowych i polityką spółki.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, m.in. zasadnicze zawodowe - mile widziane techniczne elektryczne/mechaniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego,
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu do 1kV.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • dodatkowo płatne dyżury,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, auto).
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1