Kierownik Zespołu Zarządzania Indywidualnymi Warunkami Cenowymi

Warszawa
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa14.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • Planowanie, organizowanie i zarządzanie pracą Zespołu oraz sprawowanie nadzoru merytorycznego nad jego pracami
  • Utrzymanie i rozwój procesu indywidualizacji cen dla produktów oferowanych klientom indywidualnym i mikro przedsiębiorcom
  • Tworzenie oraz zarzadzanie zaawansowanymi strategiami i taktykami zarządzania ceną dla produktów i usług oferowanych dla klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstw
  • Inicjowanie działań wspierających wzrost dochodowości i prowadzenie projektów w obszarze wdrożenia zaawansowanych technik i strategii zarządzania ceną
  • Udział w projektach mających na celu rozwój narzędzi i procesów wspierających rozwój strategii cenowych, ścisła współpraca z jednostkami biznesowymi oraz IT
  • Analiza indywidualnych wniosków cenowych dla wszystkich produktów oraz podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji
  • Współpraca z dedykowanymi jednostkami w zakresie wdrażania i monitorowania efektywności ofert specjalnych wprowadzanych i funkcjonujących dla klientów bankowości detalicznej

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu zaawansowanymi strategiami i taktykami cenowymi
  • Potrafisz kreować polityki cenowe na dużą skalę
  • Posiadasz umiejętności analityczne i decyzyjne i perspektywę wpływu indywidualnych decyzji na całościowe wyniki sprzedażowe
  • Rozumiesz procesy automatyzacji procesów strategii cenowych
  • Masz bardzo dobrą znajomość rynku produktów i usług bankowych oraz wiedzę sektorową w zakresie stosowanych praktyk i standardów
  • Lubisz pracować z ludźmi i dbać o ich i swój rozwój
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Bierzesz odpowiedzialność za osiągane rezultaty
  • Jesteś skuteczny i samodzielny w działaniu

Oferujemy

  • Realny wpływ kształtowanie polityki cenowej dla klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstw
  • Ciekawą, ambitną pracę, dużo wyzwań i możliwość ciągłego rozwoju swojego i Zespołu
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Uznaniową premię kwartalną, uzależnioną od wyników pracy i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Dodatkowe informacje

Źródło: Bank Pekao/Praca