Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Gastronomii poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kierownik Restauracji - Szczecin

Szczecin

Oferujemy:

· Konkurencyjne warunki zatrudnienia
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
· System premiowy
· Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
· Świetną atmosferę pracy
· Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
· Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne)
· Profesjonalne szkolenia

Oczekujemy:

· Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii
· Mile widziane doświadczenie – gastronomia zamknięta, żywienie zbiorowe
· Dobrej znajomości MS Office
· Wykształcenia minimum średniego
· Dobrej organizacja pracy
· Umiejętności delegowania zadań i kreowania pozytywnej atmosfery zespołowej

Zadania:

· Zarządzanie pracą podległego Zespołu
· Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta
· Proaktywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu
· Współpraca z dostawcami
· Ścisła współpraca z innymi działami firmy
· Raportowanie wyników do przełożonych

Szczecin

Dussmann Polska Sp.z o.o.