Kierownik ds. Kluczowych Klientów (sieci dyskontowe)

Rzeszów
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca na poziomie negocjacji centralnych z sieciami międzynarodowymi i/lub polskimi centralami sieci dyskontowych.
  • Udział w opracowaniu i tworzeniu strategii, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją dla portfela obsługiwanych klientów.
  • Kompetencja dla pozyskiwania Klientów oraz profesjonalnego utrzymywania długofalowych relacji
  • Negocjowanie warunków współpracy z Kontrahentami.
  • Współodpowiedzialność za rozwój Firmy we wskazanym kanale dystrybucji.
  • Współpraca z innymi działami Firmy, w zakresie pełnego procesu rozwoju asortymentu dla portfela Klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika ds. Kluczowych Klientów w branży FMCG w tym posiadanie popartego sukcesami doświadczenia z sieciami kanału dyskontowego [warunek konieczny]
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów świeżych (będzie dodatkowym atutem) oraz poparte sukcesami wdrażanie nowych projektów dystrybucyjnych w sieciach dyskontowych
  • Umiejętności negocjacyjne oraz koordynacja w pracy nad kilkoma projektami.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodne prowadzenie negocjacji
  • Kreatywność i silna motywacja do pracy, orientacja na sukces.
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z systemem premiowym.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe + premia).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę.
  • Pełne dofinansowanie nauki języków obcych.
  • Pełne dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Możliwość zakwaterowania w hotelu w Katowicach na czas wdrożenia.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1