Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów zgodny z harmonogramem,
  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych
  • Miejsce pracy na terenie woj. śląskiego, woj. małopolskiego, woj. opolskiego i woj. świętokrzyskiego

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Orzeczenie lub książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

To oferujemy

  • Dużą samodzielność działania oraz sprawczość, że Twoje pomysły nie trafią w próżnię
  • Możliwość realizacji siebie, podejmowanie nowych wyzwań
  • Możliwość realnego wpływu na kształt powierzonych projektów
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pozapłacowe benefity: opieka medyczna, pakiet sportowy, świadczenia socjalne oraz dodatkowe szkolenia
  • Nowoczesną, wyzwalającą kreatywność przestrzeń do pracy
  • Doborowe towarzystwo: jesteśmy ambitni, otwarci i nie jest nam „wszystko jedno”
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1