Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

  • dostawa i odbiór olejów do/z- punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki
  • praca na terenie województwa lubelskiego (trasy wcześniej zaplanowane)
  • prowadzenie busa do 3,5 t
  • transport towaru do magazynu (Wrocław - Psie pole)
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia - faktury
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu)
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t min. 3 lata
  • minimum 2 lata pracy w dystrybucji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • niekaralność
  • posiadanie własnej działalności

Oferujemy

  • samochód do wynajmu - do użytku,
  • zatrudnienie na umowę o współpracę (własna działalność)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1