Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego: Pszczyna, Wodzisław, Rybnik, Zabrze, Bielawa, Wrocław, Żory

Praca dotyczy zajezdni zlokalizowanej przy ulicy Ziemskiej w Zabrzu. Praca dotyczy obsługi linii ZTM Katowice.

Obowiązki

  • wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,
  • wypełnianie kart drogowych,
  • monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach,
  • sprzedaż biletów komunikacji miejskiej.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. D,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób (opcja zrobienia kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem pracodawcy),
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy

  • darmową opiekę medyczną
  • finansowanie uprawnień na kategorię D,
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • pracę na nowym taborze,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik pracy.