Key Account Manager

Warszawa
Oferta opublikowana13.02.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za skuteczną sprzedaż produktów i usług IT
  • Współpraca z czołowymi dostawcami rozwiązań IT
  • Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych
  • Samodzielnie prowadzenie procesów sprzedażowych realizując założenia planu sprzedażowego
  • Wspieranie Klientów ekspertyzą i doradztwem

Nasze wymagania

  • Masz potrzebę niezależności, przestrzeni do działania, braku sztywnych ram i procesów
  • Jesteś ambitny i nastawiony na osiąganie celu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży IT
  • Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi i relacjami biznesowymi
  • Doskonale czujesz się w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • Posiadasz prawo jazdy kat B
  • Lubisz stawiać sobie wysoko poprzeczkę i masz apetyt na więcej…

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bezkonkurencyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii
  • Realny wpływ na przyszłość firmy
  • Auto służbowe premium
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy
  • Dostęp do platformy Benefitowej WorkSmile
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Wspaniałą atmosferę pracy, wsparcie i dużo śmiechu

Benefity

Spotkania integracyjne
Świętowanie urodzin
Możliwość pracy zdalnej
Owoce
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1