Umowa o pracę, Umowa zlecenie28-35 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa28.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat, część etatu
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Wstęp

  • Do kawiarni w centrum Warszawy poszukujemy energicznej osoby, która przede wszystkim lubi ludzi.

Obowiązki

  • obsługa gości i klientów na miejscu
  • przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • przyrządzanie i podawanie kawy, kanapek i napojów
  • wsparcie pracowników z niepełnosprawnościami i pomaganie im w wykonywaniu ich obowiązków
  • współtworzenie wyjątkowej atmosfery miejsca, w którym każdy czuje się mile widziany

Wymagania

  • samodzielność w działaniach i poczucie odpowiedzialności
  • miłe usposobienie
  • wysoka kultura osobista
  • podzielność uwagi
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w gastronomi mile widziane

Oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę
  • rabaty pracownicze w hotelach Grupy Arche
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • doskonała komunikacja do miejsca pracy- w samym centrum Warszawy
  • możliwości awansu wewnętrznego

Benefity

Kawa i herbata
Świętowanie urodzin
Pikniki rodzinne
Inicjatywy dobroczynne
Elastyczny czas pracy
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Możliwość uzyskania uprawnień
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • Głównym obszarem naszych działań jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi i schorzeniami wrodzonymi. Włączamy ich do życia zawodowego i społecznego przede wszystkim poprzez zatrudnienie. Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób z niepełnosprawnościami, którzy pracują w sygnowanych marką toMy kawiarniach społecznych, pracowniach ceramicznych i piekarniczych w 6 lokalizacjach na terenie Polski.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1