Junior HR & Recruitment Specialist

Warszawa
Oferta opublikowana28.03.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla całej Grupy Kapitałowej ONE House (publikowanie ogłoszeń, selekcja cv, prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych)
  • Twoim zadaniem będzie aktywne poszukiwanie kandydatów, korzystając z różnych źródeł rekrutacji (w tym również direct search) oraz poszukiwanie nowych metod pozyskiwania kandydatów.
  • Będziesz współpracować z agencjami rekrutacyjnymi.
  • Twoją rolą będzie również zadbanie o kandydatów i utrzymywanie Candidate Experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacyjnego.
  • Powierzymy Ci uczestnictwo w budowaniu pozytywnego wizerunku naszej firmy jako pracodawcy poprzez różnorodne działania z zakresu Employer Brandingu.
  • Obejmiesz organizację procesów onboardingowych i offboardingowych w całej Grupie.
  • Będziesz wspierać w organizacji eventów firmowych w ramach Grupy.
  • Zdobędziesz/ poszerzysz swoją wiedzę z zakresu prawa praca, wspierając HR Twardy w zakresie obsługi kadrowej pracowników.
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju i zdobędziesz doświadczenie podczas wsparcia w zakresie budowania procesów szkoleniowych, programów rozwojowych, tworzeniu raportów HR, regulaminów i procedur HR.
  • Jednym z Twoich zadań będzie stałe monitorowanie aktualnych trendów w obszarze HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: Zarządzanie, Psychologia, Socjologia, pokrewne)
  • Doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, przy wykorzystaniu różnych źródeł – warunek konieczny.
  • Chęć rozwoju w kierunku HR i poszerzenia swojej wiedzy również w zakresie HR Twardego
  • Minimum podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • Wysoka motywacja do nauki, dokładność, skrupulatność
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji.
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na potrzeby klienta.
  • Pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów.
  • Pragmatyzm, samodzielność, asertywność i proaktywność w działaniu, podejście „tak, da się”
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

To oferujemy

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UZL/B2B/UOP
  • szeroki i praktyczny rozwój kompetencji w zakresie szeroko rozumianego HR.
  • pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier.
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO)
  • zajęcia jogi w biurze
  • zajęcia języka angielskiego z native speakerem
  • dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • bezpłatne objęcie programem prywatnej opieki medycznej Ciebie, oraz możliwość dokupienia opieki dla bliskiej Ci osoby

Benefity

Firmowa biblioteka
Możliwość pracy zdalnej
Owoce
Elastyczny czas pracy
Strefa relaksu
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1