Inżynier sprzedaży

Olsztyn
Umowa o pracę6 000-14 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Serdecznie witamy zainteresowane osoby naszą ofertą pracY, zapraszamy do kontaktu! Ekstremalnie dobra praca czeka na Ciebie! Poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej (preferowana: metalowa), jesteś osobą komunikatywną, z wysoką kulturą osobistą, i umiesz pracować w zespole to jesteś osobą którą chcemy zatrudnić. Wykorzystaj naszą rekrutację, nie zwlekaj, umów się na spotkanie, zobacz co mamy do zaoferowania dla Ciebie!

Obowiązki

  • obsługa zapytań ofertowych - od pojawienia się zapytania, do finalizacji. Przy wsparciu doradców technicznych i osoby na stanowisku wsparcia sprzedaży. Twoja rola będzie się koncetrować na rozmowach z klientem, prezentowaniu ofert, followupach i czuwaniu nad tym, żeby odpowiedni ekspert techniczny przygował wycenę we właściwym terminie,
  • praca na portfelu klientów z którymi pracujemy / pracowaliśmy. W gronie tych kilkuset firm są takie, którym możemy pomóc bardziej niż do tej pory. Twoim zadaniem będzie je do tego przekonać - czyli ich potrzeby przekładać na zapytania ofertowe,
  • w pewnym zakresie pozyskiwanie zupełnie nowych klientów. Od prawie 30 lat pomagamy firmom produkcyjnym. W niektórych segmentach tej branży mamy bardzo dużo doświadczeń. Jednym z Twoich zadań będzie wychodzenie do firm z tych segmentów.
  • praca na CRM

Wymagania

  • doświadczenie w procesach sprzedaży w firmach produkcyjnych, w których trzeba było się wspierać pracą innych osób - oferentów, ekspertów technicznych.
  • podstawowa wiedza techniczna - umiejętność sprawdzenia czy dokumentacja projektu jest kompletna.
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie C1(część naszych Klientów jest spoza Polski).

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się spółce PROMET-STAL, wchodzącej w skład dużej grupy kapitałowej, w której spółką wiodącą jest Grupa Partner Sp. z o.o.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny oraz pakiet socjalny,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • przyjazną atmosferę pracy, i zgrany zespół pracowników.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Wyprawka szkolna
Parking dla pracowników
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Możliwość uzyskania uprawnień
  • Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie danych zawartych w cv przez podmiot świadczący usługę rekrutacyjną na rzecz PROMET-STAL Sp. z o.o., którym jest Casbeg Consulting sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław.
  • rozmowa rekrutacyjna: stacjonarna w siedzibie firmy, oraz zdalna z firmą współpracującą z nami, rekrutującą - Casbeg Consulting sp. z o.o.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1