Umowa o pracę6 000-8 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej;
  • ofertowanie zakresów robót oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami;
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach;
  • merytoryczna weryfikacja rekomendacji robót podwykonawczych;
  • weryfikacja i rozliczanie kontraktów budowlanych;
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie;
  • sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót;
  • budowanie bazy danych rynkowych (np. konkurencja, ceny, podwykonawcy, dostawcy);
  • przygotowywanie cyklicznych raportów na temat postępów realizowanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo;
  • doświadczenie w pracy na budowie- minimum 2 lata;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, MS Project), AutoCAD;
  • dobra znajomość prawa budowlanego, znajomość prawa zamówień publicznych będzie mile widziana;
  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętności analitycznego wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji;
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski;
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
  • pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1