Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim poszukujemy Lekarza Internisty na oddział Szpitalny.

Obowiązki

  • • Prowadzenie badań diagnostycznych oraz interpretowanie ich wyników.
  • • Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi schorzeniami.
  • • Zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej i udzielanie porad pacjentom.
  • • Współpraca z innymi lekarzami oraz personelem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • • Dokumentowanie przypadków pacjentów oraz prowadzenie aktywnej komunikacji z szpitalną administracją.
  • • Uczestniczenie w szkoleniach i konferencjach medycznych w celu aktualizacji wiedzy i umiejętności.

Wymagania

  • • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz licencji lekarza.
  • • Doświadczenie w pracy jako lekarz internista na oddziale szpitalnym.
  • • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i leczenia pacjentów.
  • • Znajomość najnowszych metod i technik medycznych.
  • • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • • Przyjazne środowisko pracy.
  • • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu medycznego.