Praca Hostessy OD ZARAZ do promowania lokalu!

Dodano: wczoraj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Hostessy OD ZARAZ do promowania lokalu!
Poznań

Obowiązki
Hostessy OD ZARAZ do promowania lokalu! wysokie zarobki!
Poszukujesz pracy dorywczej? Może cały etat?
Ta praca dopasuje się do Ciebie.
Szukamy otwartych, energicznych, pewnych siebie dziewczyn promowania lokalu w sercu Poznania, udzielania gościom krótkich informacji na temat polityki firmy oraz wręczania wejściówek.

Wymagania
• Wysokiej umiejętności komunikacji
• Znajomości języka angielskiego- w stopniu podstawowym
• Nienagannej aparycji
• Pełnoletności

Oferujemy
• Elastyczny grafik pracy 3-5 dni, po godz. 20.
• Wysokie wynagrodzenie + prowizja
• Umowę zlecenie (możliwe ubezpieczenie oraz składki)
• Prace w miłym i zgranym zespole
• Pomoc w pracy, szkolenia

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."