Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Czy można liczyć na premię?

Administrator Nowy wpis

Firma Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością rekrutuje właśnie na stanowisko Koordynator Pracowników. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Administrator Nowy wpis

Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko Główny specjalista. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Maja
Kandydat

Czy to te kluby, które brały udział w aferze dotyczącej (usunięte przez administratora)klientów? Czy praca polega na tym, że hostessa ma zwabić ofiary pod pretekstem drugiego drinka gratis, po czym typ dostaje drinka z wkładką i traci pieniądze?

@Maja

Trochę niepokojąco to zabrzmiało... A gdzie tak słyszałaś? Skąd takie przypuszczenia?

Rod Nowy wpis
Klient
@Maja

Yes, this is where they drug and rob drunk clients thousands of Eur, a total scam, stay away from this place!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Tancerki/ Hostessy - Bez doświadczenia! w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w mieście Gdańsk poszukiwała pracowników na Pracownik Fizyczny. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

W Sopot Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik zmiany. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Lena
Kandydat

Jestem niedoszlym pracownikiem. Podziękowałam jak dowiedziałam się co to za praca. Studiuje dziennie i chciałam trochę dorobić ale nie w "tej" profesji. Okropność.

Maks
@Lena

Możesz powiedzieć jaka to jest profesja?

Wanda

To może Ty powiesz coś więcej jeśli ta opinia Ci nie odpowiada? Jak wygląda to wewnątrz firmy? Atmosfera jest ok? Firma oferuje jakieś szkolenia, system premiowy itp?

Jak wygląda praca na stanowisku Kelner? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kraków

Od ponad roku pracuje w tej firmie Branża jak branża (złej baletnicy przeszkodzi wszystko) Kasa na czas, jasne warunki pracy Uważam,że jest bardzo ok

Andrzej
@Kraków

bo jest prawdziwa a w tej firmie chcę pracować

@Andrzej

Skąd masz pewność, że jest prawdziwa? I które stanowisko Cię interesuje?

Klient

Anna

Usunięte przez administratora, że to (usunięte przez administratora) Karma wróci.

@Anna

No a co się dziwić jak coś pewnie niezgodnego z regulaminem tu padło? Trzeba uważać co się u pisze po prostu. ;) Ciekawe czy to było serio coś aż tak złego

Andrzej
@Karolina

szukam dalej ale pozytywów

Aplikowaliście do pracy w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kelnerka są korzystne?

Tomasz

Witam czy państwa oferta jest aktualnq?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Czy zarobki w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Łukasz
Kandydat

Witam. Chciałbym się dopytać jak wygląda praca na stanowisku promotora?

W Malbork Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko Hostessa. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością na stanowisko Promotorka? Podziel się swoją opinią.

Rob
Kandydat

Zaczynają od "kombinowania" umieszczając ogłoszenie w lokalizacji "Żukowo", chociaż praca jest w Sopocie i Gdańsku.

@Rob

Jaka to kombinacja skoro jest w ofercie zakwaterowanie?

W Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością poszukiwana jest osoba na stanowisko Barmanka. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jula
@Pytanie

Co tydzień jest wypłata

Zostaw merytoryczną opinię o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii klientów firmy Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Przejdź do nowych opinii