3 Dodaj opinię
3 2 21 5 1

Opinie o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? 3 marca na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Szkoleniowiec. Ktoś z Was aplikował?

OLX ogłoszenia Nowy wpis

W ogłoszeniu na OLX podpisują się inną nazwa firmy i nie informują o tym, że to praca w (usunięte przez administratora) Porażka.

Anonymous Nowy wpis

Pracuje od roku dla tej firmy I nie mam żadnych zastrzeżeń Branża jak branża (złej baletnicy wszystko przeszkodzi) Kasa konkretna, jasne warunki współpracy Jak dla mnie bardzo ok!

Kraków Nowy wpis

Od ponad roku pracuje w tej firmie Branża jak branża (złej baletnicy przeszkodzi wszystko) Kasa na czas, jasne warunki pracy Uważam,że jest bardzo ok

Anonymous

Poznań. W opisie nie ma nic o tym, że jest to praca nocna. Co wypadałoby zaznaczyć, a także fajnie by było, aby nie tracić czasu zarówno tym, co szukają pracy, jak i tym, co chcą jej udzielić, że jest to praca związana z klubem nocnym.

Tak7Nie
Elżbieta
@Anonymous

Znalazłam na wielu wiodących portalach oferty pracy od Income Invest. We wszystkich było zaznaczone, że jest to praca w godzinach nocnych i że jest to praca w klubie nocnym. O jakim opisie zatem mówisz? Możesz to uściślić? Będę wdzięczna.

TakNie1
hehe
@Elżbieta

dziwna nazwa jak na klub nocny ;)

Tak1Nie

Czy jest możliwość w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością pracy na część etatu?

Koleżanka
@Pytanie

Jest :D

Tak1Nie
Jarosław
@Koleżanka

Jak przy pracy na część etatu wygląda ustalanie grafiku?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 199 dni.

18 września widziałem ogłoszenie o prację jako Hostessa na Nuzle.pl, wiecie jak duże są progi prowizyjne w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

oof
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

co się robi w tej firmie? na czym polega praca?

Jack

W ogłoszeniach przeważnie jest tzw ukryta rekrutacja, potem człowiek idzie na rozmowę o pracę i sie dowiaduje ze to klub nocny ze striptizem, za takie oferty dziekuje.

Tak16Nie
Nowy
@Jack

Tak to właśnie wygląda. Szukają trenera hahahahahaha, a praca w godzinach nocnych buahahahahaha! To już łatwo zgadnąć, z jakiego obszaru tam trenują...

Tak4Nie
Anna
@Nowy

Czasami to nawet nie jest podana informacja o tych godzinach nocnych.

Tak5Nie
Karla
Nazwa działu: Marketing

Wczesniej pracowalam pół roku w konkurencji. Tutaj pracuje ponad 4 lata. Po roku awansowalam na koordynacje. Zarobki sa dobre, pracowalam w kilku miastach, wszedzie jest podobnie. Jesli ktos chce to zarobi dużo, jak myslicie, że pieniądze lecą z nieba za darmo to nigdzie nie bedzie wam dobrze... polecam

Tak4Nie5
euforiaa

pracuje w tej firmie w oddziale w gdańsku juz ok 2 lata jako zastępca Kierownika i kelnerka. Polecam, pieniądze zawsze na czas, na zarobki nie można narzekać, umowa od 1 dnia pracy, szkolenie za które płacą.

Tak4Nie4
Xxx
@euforiaa

Hej; mogłabyś coś więcej opowiedzieć o pracy? Zakres obowiązków; godziny itp

Bartosz

Szkoda, że nikt z pracowników w Poznania nie zagląda na forum. Warto aplikować, podpowiedzcie

Iga

Jak się pracuje w firmie? Może znajdzie się ktoś kto napisze kilka informacji.

TakNie

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w mieście Poznań, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Zostaw opinię o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

Chcę opublikować: