Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Administrator Nowy wpis

W Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością poszukiwana jest osoba na stanowisko Barmanka. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Rob Nowy wpis
Kandydat

Zaczynają od "kombinowania" umieszczając ogłoszenie w lokalizacji "Żukowo", chociaż praca jest w Sopocie i Gdańsku.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jula Nowy wpis
@Pytanie

Co tydzień jest wypłata

Lev Nowy wpis

Na czym polega tutaj praca ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Tancerki/ Hostessy - Bez doświadczenia! w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Bartek adamski

Pracowałem Dla tych co szukają fajnych pieniędzy i nie boją się branży (wielcy moralni ) gorąco polecam dla tych co pracują ambitnie nawet można po 2 tysiące tygodniowo zgarnąć

ev
Kandydat

Na czym polega praca KOORORDYNATORA? Ktoś pracuje na tym stanowisku?

Pracodawca
Pracodawca
@ev

Na koordynowaniu oraz rozdzielaniu pracy swojego zespołu, układaniu grafików, dbaniu o wyniki zespołu, rozwiązywaniu bieżących problemów w zespole.

Anaa

Też się dalam na to zlapac kilka miesiecy temu, Gdy sie dowiedzialam co to za praca, podziekowalam za spotkanie.

Anonymous

Pracuje od roku dla tej firmy I nie mam żadnych zastrzeżeń Branża jak branża (złej baletnicy wszystko przeszkodzi) Kasa konkretna, jasne warunki współpracy Jak dla mnie bardzo ok!

Kraków

Od ponad roku pracuje w tej firmie Branża jak branża (złej baletnicy przeszkodzi wszystko) Kasa na czas, jasne warunki pracy Uważam,że jest bardzo ok

Elżbieta

Znalazłam na wielu wiodących portalach oferty pracy od Income Invest. We wszystkich było zaznaczone, że jest to praca w godzinach nocnych i że jest to praca w klubie nocnym. O jakim opisie zatem mówisz? Możesz to uściślić? Będę wdzięczna.

Czy jest możliwość w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością pracy na część etatu?

Koleżanka
@Pytanie

Jest :D

Jarosław
@Koleżanka

Jak przy pracy na część etatu wygląda ustalanie grafiku?

oof

co się robi w tej firmie? na czym polega praca?

Nowy

Tak to właśnie wygląda. Szukają trenera hahahahahaha, a praca w godzinach nocnych buahahahahaha! To już łatwo zgadnąć, z jakiego obszaru tam trenują...

Anna
@Nowy

Czasami to nawet nie jest podana informacja o tych godzinach nocnych.

Karla

Wczesniej pracowalam pół roku w konkurencji. Tutaj pracuje ponad 4 lata. Po roku awansowalam na koordynacje. Zarobki sa dobre, pracowalam w kilku miastach, wszedzie jest podobnie. Jesli ktos chce to zarobi dużo, jak myslicie, że pieniądze lecą z nieba za darmo to nigdzie nie bedzie wam dobrze... polecam

euforiaa

pracuje w tej firmie w oddziale w gdańsku juz ok 2 lata jako zastępca Kierownika i kelnerka. Polecam, pieniądze zawsze na czas, na zarobki nie można narzekać, umowa od 1 dnia pracy, szkolenie za które płacą.

Xxx
@euforiaa

Hej; mogłabyś coś więcej opowiedzieć o pracy? Zakres obowiązków; godziny itp

Bartosz

Szkoda, że nikt z pracowników w Poznania nie zagląda na forum. Warto aplikować, podpowiedzcie

Iga

Jak się pracuje w firmie? Może znajdzie się ktoś kto napisze kilka informacji.

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w mieście Poznań, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością