Opinie o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Poznań

Rob

PDB to (usunięte przez administratora) nie wypłacili ludzia pieniędzy za pracę w Holandii za instalacje paneli fotowoltaicznych wypłaty miał być 10 stycznia za grudzień do dnia dzisiejszego nie wypłacili

@Laura

Grudzień zapłacony tylko w części a styczeń wcale nie płacą wcale zbywa ludzi

Antosia Nowy wpis

Dziś odświeżono ofertę dla hostessy i w zasadzie dlatego tu jestem a wy piszecie o tym, że styczeń jeszcze nie został tu nikomu opłacony. Czy to prawda? każdego to dotyczy? Zainteresowałam się ogłoszeniem, bo piszą w nim o zarobkach do 20,000 zł, tyle chciałabym zarobić, komuś się ostatnio udało?

Ewela
@Rob

Faktycznie są jakieś opóźnienia? Ciekawi mnie to czy jakkolwiek zostały one skomentowane przez pracodawcę? Czy możliwe jest naliczanie czegoś w rodzaju odsetek?

@Ewela

Pracodawca nie odbiera nie odpisuje tak samo jak wszyscy w firmie ponad 45osob zostało (usunięte przez administratora) przez PDB

Laura Nowy wpis
@Rob

45 osób zostało? A z jakiej startowej liczby? Z jakiego okresu w czasie? aktualnie chyba ze 25 ofert jest wystawionych o ile dobrze widzę? każda to wolne stanowisko z zapotrzebowaniem na już? nie rozwijają się?

Rob Nowy wpis
@Laura

Grudzień zapłacony tylko w części a styczeń wcale nie płacą wcale zbywa ludzi

Ponad 45 osób ma problem podczas współpracy z firmą? Tak napisano poprzednio ale i tak nie znam szczegółów, miałem wcześniej już myśleć o zatrudnieniu, ale teraz w tym momencie to już sam nie wiem? Jak to może być wyjaśnione i przede wszystkim do kiedy?

Rob Nowy wpis

PDB to (usunięte przez administratora) pieniędzy za faktury nie oddali ani za styczeń wypłat dalej nie ma nie zatrudniajcie sie bo będziecie robić za darmo @Pdb

Czy firma Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy rekrutacja na stanowisko PRACA OD ZARAZ! Zarabiaj Bawiąc się! Hostessa/Tancerka w firmie Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dzień dobry. Generalnie to zastanawiające dla mnie stały się te komentarze z ostatniego wątku, w których ktoś pisał o zwabianiu ludzi przez hostessy... Czy któraś z Pań miałaby szersze odniesienie co do tego? Na stornie firmowej znajduje się nawet sporo ofert w tym momencie. Czy opisze mi ktoś więc prace promotora klubu? Warto się interesować?

Maja

Czy to te kluby, które brały udział w aferze dotyczącej (usunięte przez administratora)klientów? Czy praca polega na tym, że hostessa ma zwabić ofiary pod pretekstem drugiego drinka gratis, po czym typ dostaje drinka z wkładką i traci pieniądze?

@Maja

Trochę niepokojąco to zabrzmiało... A gdzie tak słyszałaś? Skąd takie przypuszczenia?

Rod
@Maja

Yes, this is where they drug and rob drunk clients thousands of Eur, a total scam, stay away from this place!!!

xxx
@Rod

Yes, he is right!!!!!

Lena

Jestem niedoszlym pracownikiem. Podziękowałam jak dowiedziałam się co to za praca. Studiuje dziennie i chciałam trochę dorobić ale nie w "tej" profesji. Okropność.

Maks
@Lena

Możesz powiedzieć jaka to jest profesja?

Wanda

To może Ty powiesz coś więcej jeśli ta opinia Ci nie odpowiada? Jak wygląda to wewnątrz firmy? Atmosfera jest ok? Firma oferuje jakieś szkolenia, system premiowy itp?

Od ponad roku pracuje w tej firmie Branża jak branża (złej baletnicy przeszkodzi wszystko) Kasa na czas, jasne warunki pracy Uważam,że jest bardzo ok

@Kraków

bo jest prawdziwa a w tej firmie chcę pracować

@Andrzej

Skąd masz pewność, że jest prawdziwa? I które stanowisko Cię interesuje?

Usunięte przez administratora, że to (usunięte przez administratora) Karma wróci.

@Anna

No a co się dziwić jak coś pewnie niezgodnego z regulaminem tu padło? Trzeba uważać co się u pisze po prostu. ;) Ciekawe czy to było serio coś aż tak złego

@Karolina

szukam dalej ale pozytywów

Tomasz

Witam czy państwa oferta jest aktualnq?

Łukasz

Witam. Chciałbym się dopytać jak wygląda praca na stanowisku promotora?

Rob

Zaczynają od "kombinowania" umieszczając ogłoszenie w lokalizacji "Żukowo", chociaż praca jest w Sopocie i Gdańsku.

@Rob

Jaka to kombinacja skoro jest w ofercie zakwaterowanie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jula

Co tydzień jest wypłata

Lev

Na czym polega tutaj praca ?

Bartek adamski

Pracowałem Dla tych co szukają fajnych pieniędzy i nie boją się branży (wielcy moralni ) gorąco polecam dla tych co pracują ambitnie nawet można po 2 tysiące tygodniowo zgarnąć

ev

Na czym polega praca KOORORDYNATORA? Ktoś pracuje na tym stanowisku?

@ev

Na koordynowaniu oraz rozdzielaniu pracy swojego zespołu, układaniu grafików, dbaniu o wyniki zespołu, rozwiązywaniu bieżących problemów w zespole.

Anaa

Też się dalam na to zlapac kilka miesiecy temu, Gdy sie dowiedzialam co to za praca, podziekowalam za spotkanie.

Anonymous

Pracuje od roku dla tej firmy I nie mam żadnych zastrzeżeń Branża jak branża (złej baletnicy wszystko przeszkodzi) Kasa konkretna, jasne warunki współpracy Jak dla mnie bardzo ok!

Elżbieta

Znalazłam na wielu wiodących portalach oferty pracy od Income Invest. We wszystkich było zaznaczone, że jest to praca w godzinach nocnych i że jest to praca w klubie nocnym. O jakim opisie zatem mówisz? Możesz to uściślić? Będę wdzięczna.

Czy jest możliwość w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością pracy na część etatu?

Koleżanka

Jest :D

Jarosław
@Koleżanka

Jak przy pracy na część etatu wygląda ustalanie grafiku?

Zostaw merytoryczną opinię o Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Poznań

• Jak się pracuje w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Stary Rynek 67
    61-772 Poznań