KCI Gastronomy Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o KCI Gastronomy Sp. z o.o.

olek

Generalnie nie polecam . Atmosfera z tego co widziałam napięta, byłam na dniach próbnych.Usłyszałam, że nie wypłacają na czas i ciągle za coś ucinane są pensje. Dodatkowo widziałam jakość produktów jakich się tam używa. Wolałam się tam nie zatrudniać . Zero standardów na kuchni moim skromnym zdaniem. Doszły mnie słuchy, że firma nie zarabia na siebie więc praca wydaje się być niepewna.

Jeżeli współpracowałeś z firmą KCI Gastronomy Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Zostaw opinię o KCI Gastronomy Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KCI Gastronomy Sp. z o.o.