Funkcja ds. rachunkowości Funduszy (RAF_Warszawa III)Z

Warszawa
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zadania w komórce organizacyjnej: Wydział Rachunkowości i Finansów

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku prowadzi księgi rachunkowe oddziału dla Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, Funduszu Emerytur Pomostowych, Funduszu Alimentacyjnego w Likwidacji oraz sporządzanie sprawozdawczości w tym zakresie z obowiązującymi przepisami.

Termin, do którego należy składać dokumenty: 27.05.2024 r.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie średnie
Mile widziane:
- wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
- minimum 3 lata pracy związanej z prowadzeniem ksiąg rachunkowych

Wymagania dodatkowe:

- mile widziana znajomość ustawy o rachunkowości

- mile widziana znajomość ustawy o finansach publicznych
- mile widziana znajomość programu SAP
- umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
- umiejętność radzenia sobie ze stresem w sytuacjach trudnych

- umiejętność komunikacji i współpracy

Zachęcamy do składania dokumentów.

Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat (nr telefonu) oraz miejsca świadczenia pracy,
- CV,
- kopie dokumentu potwierdzającego posiadane niezbędne wykształcenie,
- kopie świadectw pracy dokumentujących staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy.

Dodatkowe informacje:

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku w zakresie podanym w ogłoszeniu - test
- skontaktujemy się telefonicznie tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,

- przesłanych dokumentów nie zwracamy,

- dokumenty składamy w języku polskim,

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

- miejsce świadczenia pracy: III Oddział ZUS w Warszawie
ul. Czerniakowska 16 , 00-701 Warszawa.