Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fakturzystka

Obowiązki

  • Fakturowanie sprzedaży krajowej oraz międzynarodowej towarów i usług,
  • Kontrola dokumentacji w zakresie dostaw towarów i wykonanych usług,
  • Wprowadzanie danych do systemu FK,
  • Monitorowanie terminowości spływu dokumentów rozliczeniowych,
  • Kontakt z kontrahentami w zakresie bieżącej obsługi,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej tradycyjnej oraz elektronicznej,
  • Współpraca z działem księgowości,

Wymagania

  • Dobra praktyczna znajomość MS Office (MS Excel)
  • Wykształcenie kierunkowe co najmniej średnie
  • Samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

  • Stabilną pracę na samodzielnym stanowisku, z możliwościami kreowania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w zaangażowanym, zgranym zespole,
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe