Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Branżafizyczna, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

Mała, lokalna sieć sklepów LEWIATAN branży ogólno-spożywczej zatrudni na stanowisko:

…TWOJE OBOWIĄZKI:

  • bieżące wprowadzanie faktur dostawców z trzech sklepów Pracodawcy
  • obsługa programu PC Market i programów powiązanych
  • wprowadzanie i kontrola akcji promocyjnych w skali firmy
  • przygotowywanie bieżących analiz

…NASZE OCZEKIWANIA:

  • biegła obsługa programu PC Market
  • bieżąca współpraca ze sklepami
  • dokładność i skrupulatność
  • rzetelność i uczciwość
  • zdolności analityczne będą dodatkowym atutem
  • wykonywanie obowiązków z dbałością o interes firmy

…CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę i pracę w stałych godz. 7-15 (pn-pt)
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w rodzinnej firmie i dobrej atmosferze

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Kraków – Nowa Huta