Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Drukarz

Obowiązki

Do Twoich obowiązków w tej pracy będą należeć:

  • Dbanie o stan maszyn drukarskich i informowanie o problemach występujących w procesie drukowania
  • Obsługiwanie i kontrola maszyn drukarskich
  • Przygotowywanie materiałów do drukowania
  • Kontrola jakości drukowanych materiałów
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania, które powinien spełniać kandydat:

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub licealne
  • Dobry wzrok
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zdolności interpersonalne
  • Znajomość specyfiki pracy drukarza

Oferujemy

Pracownikom oferujemy szkolenie wdrożeniowe, atrakcyjną stawkę, dobrą atmosferę pracy, liczne szkolenia stanowiskowe i ciekawe zadania.