Doradca Klienta Biznesowego Mobile w Orange

Poznań
Umowa zlecenie8 000-15 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa18.08.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientem biznesowym rynku MEDIUM, SOHO, SMALL w zakresie telefonii komórkowej
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D i/lub telefonicznej
  • sumienność, dokładność, świetna organizacja pracy
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • zainteresowanie wszelkimi nowościami technologicznymi

To oferujemy

  • oferujemy atrakcyjny system prowizyjny, który pozwala zbudować wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • elastyczną formę współpracy
  • jasną ścieżkę kariery
  • elastyczność i swobodę działania
  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych
  • uczestniczenie w rozwoju firmy, gdzie Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna
  • narzędzia do pracy

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1