(DH) Nowy Rok ! Nowa praca ! Praca na produkcji, od zaraz

Bieruń
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obowiązki

  • obsłudze maszyn wykorzystywanych przy produkcji foteli samochodowych.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w porze dziennej i nocnej.
  • zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy

  • tawka 27 zł/h brutto,
  • zarobki do 6000 zł brutto,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • dodatek 100% za soboty,
  • dodatek 20% za nocki,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład po 3 mc pracy,
  • owocowe środy,
  • opieka naszego koordynatora,
  • do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP!