Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego. Osoba taka będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych. Praca na terenie Belgii.
Numer referencyjny:Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego . Osoba taka będzie odpowiedzia

Obowiązki

  • • montaż pokryć dachowych (dachówka ceramiczna, łupek, papa)
  • • mocowanie wykończeń dachowych
  • • montaż wykończeń metalowych, rynien itp.
  • • prace dekarskie

Wymagania

  • • doświadczenie na danym stanowisku
  • • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • • atrakcyjne wynagrodzenie
  • • regularne opłaty faktur
  • • bonusy za polecenie fachowca
  • • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 491 308.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1