Customer Support Consultant with Japanese
Poznań
4-26-50356

Szukasz swojego pierwszego zatrudnienia, ale boisz się, że Twoje umiejętności nie są wystarczające? Pasjonuje Cię tematyka IT? Biegle posługujesz się językami obcymi i chciałbyś wykorzystywać je w codziennej pracy? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających języki obce (angielski, hiszpański, francuski lub włoski). Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach Wsparcia oraz Obsługi Klienta zagranicznego.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Twoja chęć pracy w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole jest kluczowa!

Zadania:

- wsparcie Klienta zagranicznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera

- opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta

- przygotowywanie dokumentacji oraz niezbędnych materiałów

Wymagania:

- zainteresowanie tematyką IT (nie jest to warunek konieczny) oraz chęć jej zgłębienia

- biegła znajomość języka angielskiego oraz biegła znajomość języka hiszpańskiego

- komunikatywność, otwartość

- wysoka kultura osobista

- umiejętność analitycznego myślenia

- chęć pracy w zespole

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w międzynarodowym środowisku

- sympatyczna atmosfera w pracy w grupie młodych ludzi

- praca w centrum Poznania

- poszerzenie wiedzy z zakresu IT

- firma zapewnia szkolenie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Poznań

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.