Customer Specialist Automotive

Rybnik
PL36885

Naszym Klientem jest firma będąca dostawcą rozwiązań technicznych na rynkach międzynarodowych. W związku z rozwojem struktur wsparcia sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klientów

Warunkiem konieznym będzie możliwość zatrudnienia od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów
  • Doradztwo i pomoc logistyczna
  • Koordynacja procesu sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta

Nasz klient oferuje:

  • Samodzielne stanowisko w międzynarodowym środowisku pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków w branży technicznej
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Rybnik

Devire.