Cieśla szalunkowy – Umowa o pracę

Rzeszów
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Monter szalunków - Dołącz do naszego zespołu! Praca od zaraz!

Jeśli posiadasz doświadczenie jako monter szalunkowy lub pokrewne oraz prawo jazdy kat. B, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Co oferujemy?

• Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do soboty
• Szybki proces rekrutacji
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

• Montaż szalunków - będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż.
• Praca z rysunkiem technicznym - będziesz dbał o poprawny montaż
• Inne prace budowlane

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! Proces aplikacji jest prosty i szybki.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1