Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta, badania i rozwój

Wstęp

  • Dla naszego Klienta, producenta urządzeń do pielęgnacji zieleni poszukujemy osoby na stanowisko: Business Solution Manager
Numer referencyjny:BSM2024

Obowiązki

  • analiza potencjału rynku i struktury potencjalnych klientów w szczególności w obszarze urządzeń akumulatorowych dla Klienta profesjonalnego;
  • analiza danych rynkowych, wnioskowanie i podejmowanie odpowiednich działań;
  • wybór strategicznych klientów, identyfikacja wymagań i ukazanie potrzeb;
  • budowanie i rozwijanie pozytywnych i długoterminowych relacji z kluczowymi Klientami;
  • ścisła współpraca z istniejącą siecią dealerską;
  • prezentacja i komercjalizacja rozwiązań produktowych firmy;
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla kluczowych Klientów;
  • tworzenie i realizacja celów sprzedażowych;
  • regularne wizyty u klientów ;
  • monitorowanie aktywności konkurencji i podejmowanie adekwatnych działań.

Wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie we współpracy B2B;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, decyzyjność, systematyczność, przedsiębiorcze myślenie i działanie;
  • wykształcenie wyższe – wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point) oraz CRM;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • Praca w polskim oddziale międzynarodowej firmy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia kwartalna + premia roczna