Umowa o pracę6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana08.02.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżagospodarka morska

Wstęp

  • Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim. Dla jednego z wielu Naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko BOSMANA w miejscowości Wilkasy koło Giżycka.

Obowiązki

  • Przygotowanie Jachtów do sezonu, czyli czynności związane między innymi ze sprawdzeniem stanu technicznego, wykonaniu napraw, usunięciu nalotów na burtach
  • Wydawanie oraz odbiór jachtów
  • Usuwanie bieżących usterek, po sezonie - zadbanie o przygotowanie jachtów do zimowania

Wymagania

  • Patent Żeglarski- Warunek KONIECZNY
  • Prawo jazdy Kat.B
  • Pełna dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki- oferta łączy hobby z pracą !
  • Pasja połączona z doświadczeniem- nawet jeśli nie masz doświadczenia, ale wiesz doskonale co będzie znajdować się w zakresie Twoich obowiązków, umiesz to zrobić i sprawia Ci to przyjemność ? -APLIKUJ

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inny rodzaj współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Praca od początku marca 2024 do października z możliwością współpracy w następnych sezonach !

Benefity

Elastyczny czas pracy