Asystent/Asystentka sprzedaży

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Do naszego zespołu iView Recruitment poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/Asystentka sprzedaży

Obowiązki

  • Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach
  • Research oraz nawiązywanie kontaktów, w tym wyszukiwanie firm i osób decyzyjnych
  • Generowane leadów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz dokumentacji
  • Bieżące prowadzenie i aktualizacja baz danych
  • Udzielanie informacji klientom w zakresie produktów i usług
  • Korzystanie z systemów CRM do zarządzania danymi klientów
  • Aktualizacja informacji dotyczących produktów i cen

Wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie, terminowość i poczucie odpowiedzialności
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność planowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca hybrydowa

Benefity

Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna