Umowa o pracę4 500-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, budownictwo

Wstęp

  • Firma DESKA PROJECT z Katowic poszukuje ASYSTENTA ARCHITEKTA: Poszukujemy zaangażowaną osobę na stanowisko asystenta architekta do współpracy przy różnorodnych tematach projektowych: przemysłowych, biurowych, mieszkaniowych, handlowych. Zajmujemy się projektowaniem od koncepcji aż po projekty wykonawcze.

Obowiązki

  • sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, z czasem wykonawczych
  • pomoc przy bieżących zadaniach okołoprojektowych

Wymagania

  • obsługa programów cadowskich AutoCAD, REVIT,
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

Oferujemy

  • Dużą możliwość rozwoju i swobodę w działaniu,
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym,
  • Ambitne projekty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • CV wraz z portfolio proszę przesyłać na adres praca@deskaproject.com