.Spawacz - dobrze płatna praca w delagacji.

Katowice
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa13.07.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • Spawanie metodą 141/111 lub 141, 111, 135
  • Przygotowanie stanowiska
  • Wykonanie spoin pachwinowych lub doczołowych (czasami w wymuszonych pozycjach spawania) wporozumieniu z nadzorem spawalniczym
  • Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku

Wymagania

  • Umiejętność spawania głownie w metodzie 141
  • Mile widziane: umiejętności spawania w metodach 111 lub 135, 136 – spoiny podlegają badaniom.
  • Doświadczeni w budownictwie przemysłowym - min. 1 rok
  • Uprawnienia spawalnicze TUV lub UDT, TDT
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie zawodowe
  • Możliwość pracy w delegacji - delegacje na terenie Polski, obecnie: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Płock lub pozostałe kraje EU

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1