PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Opole

Opinie o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

do you speak

Wszystkie negatywy _potwierdzają moje domysły... Zainteresował pewna oferta . Pani w biurze powiedział mi ze trzeba mieć kilka lat doświadczenia _to można wyjechać _nie potrzebny język do tego żeby samodzielnie wykonywać prac e....I to już daj do myślenia ? Przecież tera wszędzie wołają z językiem ..chyba ze rekrutacji odbywa się do tak słaby agencji w Norwegi ,że nikt nie chcę u nich pracować. Ps. Jeszcze muszę dodać od nie miłej obsłudze klienta .

Luk

Chciałem zapytać o pracę w Holandii jako cieśla szalunkowych

Alicja

Sprawdźcie oferty pracy PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej! http://www.paretti.pl/pl/oferty-pracy

praca

Zainteresowany zmianą pracy? Sprawdź oferty kilku pracodawców-wybierz najlepszą! Więcej szczegółów pracy dla monterów rusztowań na monterzy.praca@gmail.com

hbjh

@Waldi no własnie nie najlpesze peiniadze to wiesz, że pojęcie bardzo względne - czy możesz przubliżyć choć troche ile zarfabiasz tam? bede wdzieczna.

Waldi

Ja pracuje z nimi od kilku miesiecy z Polsce. Nie powiem zlego słowa o obsłudze. Pani zawiozła mnie na pierwsze spotkanie i pomogła w papierkach. może zarobki nie najwieksze, dlatego rozglondam się cały czas za czymś innym, ale lepsze to niż nic. Wcześniej długo szukałem.

Memek

Tomaszu, jeśli możesz napisać gdzie miałeś rekrutację i na jakie stanowisko pracy

Tomasz

Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją. Szybko załatwiona rekrutacja, wszystko zgodnie z umową, obsługa miła, sympatyczna i szybka. Ogólnie polecam.

Głowa

Ta firma to jedne wielkie dno, nie wierzcie w nic co oferują i gadają są cieńcy jak sik pająka.Chcesz żyć nadzieją to aplikuj to Paretti .kabaret nie firma.Kobiety pod numerami telefonu nic nie wiedzą i oszukują .Nie polecam

Maximus

Oferta dla pomocnika montera wentylacji ,więc dzwonię i pytam ,pani twierdzi że takich ofert nie mają !?(usunięte przez administratora) a tu jest dowód że była ,dziwna firma ,po samych ofertach śmiem twierdzić że to jakaś lipna firma ,Szkoda że w naszym kraju nie można normalnie znaleść pracy przez normalne agencje pracy. z fartem szukający pracy niech i nam zaświeci słońce :)

LOL
@Maximus 05.04.2016 11:00

LIPNA AGENCJA PRACY SZUKA OSÓB DO PRACY ZAGRANICĄ DLA TAKICH SAMYCH LIPNYCH FIRM ZAGRANICZNYCH.ŻENADA

fidel

Nie pracujcie w Czechach, oszukują na zarobkach, najpierw co innego mówią, a potem nie chce wypłacać zenada

si bob

hallo a pracuje ktoś z was dla paretti w czechach?napiszcie ludzie jeśli coś wiecie

xxx

Paretti maja kreta u siebie. Wszystko co pisze paretti jest picem na wodę. Tak naprawdę to zatrudnia inna agencja pracy która daje grosze i zero śwaidadczeń. Po jakimś czasie paretti dzwoni i pyta jakim sposobem pracuje sie w danej firmie skoro nie maja zgłoszenia.

ML

Paretti Doractwo Personalne w ogłoszeniach obiecuje dla tych co zwabi na rozmowę, tablet lub telefon. Coś tu śmierdzi. Czy ta firma wyłudza dane osobowe?

Franko

Negatywne opinie Paretti monitoruje i usuwa, więc prawdy się nie dowiecie. Nie polecam. Uwaga na firme We Montasje dla której Paretti pracuje. Umowa śmieciowa w Norwegii. Za wszystko obciązają dojazd do pracy na miejscu, 600NOK auto plus paliwo, mieszkanie 4700NOK bez diet. Praca pod kołem polarnym w Bodo. o zjazd trzeba sie prosić. We Montasje powstała w marcu na ruinach porzedniej firemki która ogłosiła bankructwo. Zarobek trzeba podzielic po dwu miesięcznej pracy. ogólnie zostaje około 8000NOK czyli na dzisaj 3500PLN za miesiąc. Pracownicy to świwrzaki co pierwszy rok są w Norwegii z tą firmą. Nie polecam.

Kamil
@Franko 10.09.2015 10:47

Franko a przy czym tam pracowałeś że takie słabe płace jak na Norwegie ??

xxx

Ludzie to nie jest miejsce na forum tylko na opinie o tej agencji! spr.definicja-opina!

seba

Właśnie też zastanawiam się nad tą ofertą , jeślijest ktoś w norwegii jako monter konstrukcji proszę o info Pozdrawiam

monter

Czy koś pojechał do Norwegii jako monter konstrukcji,jakie warunki,jeśli ktoś tam jest przez Paretti proszę o info

nowa

Chciałabym sie dowiedziec wiecej na temat tej firmy był ktoś przy bukietach?Ile biora za mieszkanie i jak dlugie sa wyjazdy

Gienek

1. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy. Jedyne, co to nie chcieli żeby mój kolega też pojechał, w prawdzie nie miał doświadczenia tego co chcieli, ale mógł się przecież nauczyć.

Zostaw opinię o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej