PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Filtruj opinie po kryteriach:

Alicja
 Opinia

@Lukasz, jakie dokładnie kwestie Cię interesują? Jeśli zadasz kilka pytań, może na forum znajdą się osoby, które na nie odpowiedzą. Może masz jakieś wcześniejsze doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Wszystkie opinie dotyczące zatrudnienia w Paretti mogą być istotne.

Lukasz
 Opinia

Witam Pojawiła się oferta na budowę w Finlandii Ktoś może pracuje ?

Opinia

Jak wygląda praca w PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

do you speak
 Opinia

Wszystkie negatywy _potwierdzają moje domysły... Zainteresował pewna oferta . Pani w biurze powiedział mi ze trzeba mieć kilka lat doświadczenia _to można wyjechać _nie potrzebny język do tego żeby samodzielnie wykonywać prac e....I to już daj do myślenia ? Przecież tera wszędzie wołają z językiem ..chyba ze rekrutacji odbywa się do tak słaby agencji w Norwegi ,że nikt nie chcę u nich pracować. Ps. Jeszcze muszę dodać od nie miłej obsłudze klienta .

Tak32Nie
W
@do you speak 01.11.2017 08:45

Sam się jezyka Polskiego naucz

Tak2Nie
Eweka
 Opinia

Pracował ktoś w Niemczech przy pakowaniu wędlin? Jakie opinie?

Luk
 Opinia

Chciałem zapytać o pracę w Holandii jako cieśla szalunkowych

Alicja
 Opinia

Sprawdźcie oferty pracy PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej! http://www.paretti.pl/pl/oferty-pracy

Tak6Nie
praca
 Opinia

Zainteresowany zmianą pracy? Sprawdź oferty kilku pracodawców-wybierz najlepszą! Więcej szczegółów pracy dla monterów rusztowań na monterzy.praca@gmail.com

hbjh
 Opinia

@Waldi no własnie nie najlpesze peiniadze to wiesz, że pojęcie bardzo względne - czy możesz przubliżyć choć troche ile zarfabiasz tam? bede wdzieczna.

Waldi
 Opinia

Ja pracuje z nimi od kilku miesiecy z Polsce. Nie powiem zlego słowa o obsłudze. Pani zawiozła mnie na pierwsze spotkanie i pomogła w papierkach. może zarobki nie najwieksze, dlatego rozglondam się cały czas za czymś innym, ale lepsze to niż nic. Wcześniej długo szukałem.

Memek
 Opinia

Tomaszu, jeśli możesz napisać gdzie miałeś rekrutację i na jakie stanowisko pracy

Tomasz
 Opinia

Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją. Szybko załatwiona rekrutacja, wszystko zgodnie z umową, obsługa miła, sympatyczna i szybka. Ogólnie polecam.

Maximus
 Opinia

Oferta dla pomocnika montera wentylacji ,więc dzwonię i pytam ,pani twierdzi że takich ofert nie mają !?(usunięte przez administratora) a tu jest dowód że była ,dziwna firma ,po samych ofertach śmiem twierdzić że to jakaś lipna firma ,Szkoda że w naszym kraju nie można normalnie znaleść pracy przez normalne agencje pracy. z fartem szukający pracy niech i nam zaświeci słońce :)

Tak2Nie
LOL
@Maximus 05.04.2016 11:00

LIPNA AGENCJA PRACY SZUKA OSÓB DO PRACY ZAGRANICĄ DLA TAKICH SAMYCH LIPNYCH FIRM ZAGRANICZNYCH.ŻENADA

Tak5Nie
fidel
 Opinia

Nie pracujcie w Czechach, oszukują na zarobkach, najpierw co innego mówią, a potem nie chce wypłacać zenada

Tak1Nie
si bob
 Opinia

hallo a pracuje ktoś z was dla paretti w czechach?napiszcie ludzie jeśli coś wiecie

xxx
 Opinia

Paretti maja kreta u siebie. Wszystko co pisze paretti jest picem na wodę. Tak naprawdę to zatrudnia inna agencja pracy która daje grosze i zero śwaidadczeń. Po jakimś czasie paretti dzwoni i pyta jakim sposobem pracuje sie w danej firmie skoro nie maja zgłoszenia.

Tak3Nie
ML
 Opinia

Paretti Doractwo Personalne w ogłoszeniach obiecuje dla tych co zwabi na rozmowę, tablet lub telefon. Coś tu śmierdzi. Czy ta firma wyłudza dane osobowe?

Tak1Nie

Tak10Nie
Kamil
 Opinia

Franko a przy czym tam pracowałeś że takie słabe płace jak na Norwegie ??

xxx
 Opinia

Ludzie to nie jest miejsce na forum tylko na opinie o tej agencji! spr.definicja-opina!

Tak3Nie
seba
 Opinia

Właśnie też zastanawiam się nad tą ofertą , jeślijest ktoś w norwegii jako monter konstrukcji proszę o info Pozdrawiam

monter
 Opinia

Czy koś pojechał do Norwegii jako monter konstrukcji,jakie warunki,jeśli ktoś tam jest przez Paretti proszę o info

Tak29Nie
nowa
 Opinia

Chciałabym sie dowiedziec wiecej na temat tej firmy był ktoś przy bukietach?Ile biora za mieszkanie i jak dlugie sa wyjazdy

Tak12Nie
Gienek
 Opinia

1. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy. Jedyne, co to nie chcieli żeby mój kolega też pojechał, w prawdzie nie miał doświadczenia tego co chcieli, ale mógł się przecież nauczyć.

Tak19Nie

Zostaw opinię o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej