PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Aktualność
Witaj na profilu firmy PARETTi !

Cieszymy się, że do nas trafiłeś/ trafiłaś!

Kilka słów o nas:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim od 2013 roku, licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży HR.

Zależy nam na merytorycznej wymianie zdań w związku czym zachęcamy do zadawania pytań.

Jako PARETTi, traktujemy każdą formę opinii i krytyki jako szansę na doskonalenie. Cenimy wszystkie uwagi od naszych obecnych i byłych Pracowników, które pomagają nam zrozumieć, co możemy poprawić w naszych praktykach zarządzania i relacjach z pracownikami.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj jednym kliknięciem!

Kontakt:
biuro@paretti.pl
500 632 111

Odwiedź nas na Facebooku, Linkedinie i TikToku - zaobserwuj nasze profile!

Facebook: https://www.facebook.com/paretti.rekrutacja
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/9444392/admin/feed/posts/
TikTok: https://www.tiktok.com/@paretti_

Pozdrawiamy serdecznie:)

Arkadiusz

Paretti to profesjonalna firma rekrutacyjna, która odegrała kluczową rolę w moim znalezieniu pracy. Dzięki ich zaangażowaniu, skutecznej selekcji i indywidualnemu podejściu do kandydatów, udało mi się znaleźć stanowisko dostosowane do moich umiejętności i oczekiwań. Zespół Paretti wykazał się wysokim poziomem kompetencji i empatii, sprawiając, że cały proces rekrutacji był płynny i efektywny. Polecam tę firmę wszystkim szukającym wsparcia w znalezieniu pracy.

Klarysa
@Arkadiusz

Cześć, mnie interesują jakieś konkrety co do samej rekrutacji. Jak była płynna, to ile czasu zajęła całość? Albo jakie był poszczególne etapy rekrutacji? Czy po każdym etapie zawsze jest odpowiedź zwrotna, a jak tak, to ile się czeka na taką odpowiedź?

Maria

Korzystałam z usług Paretti. Współpraca z agencją była bezproblemowa, a cały proces rekrutacji przebiegł sprawnie i szybko. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy i oczekują profesjonalnego podejścia oraz skutecznej pomocy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia.

@Maria

Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia i że cały proces rekrutacji przebiegł sprawnie. Naszym celem zawsze jest zapewnienie profesjonalnego podejścia i skutecznej pomocy. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w nowej pracy.

Gustaw

Świetnie że proponują kandydatom różne oferty, nie ograniczają się do jednej, dostosowują się do kandydata! Gorąco polecam

Luiza Nowy wpis

Mąż upatrzył sobie etat magazyniera, właśnie czyta szczegóły na ich stronie. Piszą o chęci podjęcia pracy długoterminowej, więc po jakim czasie dają umowę na czas nieokreślony? Jest to również praca zmianowa i zastanawiamy się jak to wygląda godzinowo.

Bartłomiej Nowy wpis

Polecam Paretti. Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w znalezieniu idealnej pracy dla mnie jako studenta sprawiły, że jestem bardzo zadowolony.

Bardzo polecam PARETTi. Jako student szukałem (usunięte przez administratora) dorywczej i znalazłem ją szybko dzięki tej agencji. Cały proces rekrutacji przebiegł sprawnie. Polecam!

@Tomek

Też właśnie rozglądam się za pracą dorywczą ale na stronie agencji znalazłem tylko trzy oferty dotyczące pracy dorywczej. Niestety żadna z tych ofert mi nie odpowiada. Wiesz może czy jest szansa na to, że agencja znajdzie mi ofertę dopasowaną do moich oczekiwań? Czy raczej trzeba brać pod uwagę tylko te widoczne na stronie?

Olha Nowy wpis

Paretti, to agencja której nie boję się polecać znajomym!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Arek

Jestem wdzięczny firmie Paretti za ich niezwykłe wsparcie i profesjonalizm w procesie znalezienia pracy. Od pierwszego kontaktu aż do zakończenia zatrudnienia, trzymali mnie w pełni poinformowanego i zapewnili niezbędną pomoc na każdym etapie. Ich przyjazne podejście i gotowość do pomocy sprawiły, że cały proces był łatwy i pozbawiony stresu. Polecam firmę Paretti wszystkim!

Trwa teraz rekrutacja w necie na stanowisko pracownika administracyjno biurowego. Podoba mi się, że oferują przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego. A ten rozwój, to tyczy się awansowania, czy też można po prostu dostawać regularne podwyżki bez nowego wyższego stanowiska?

Maryna

Dziękuję Paretti za pomoc w znalezieniu pracy!

Alka

Hej, szukam informacji jak można znaleźć oferty pracy bezpośrednio do firmy. Chciałabym zatrudnić się jako rekruter / koordynator, a dopiero zaczynam w branży. Jest miejsce również dla takich osób bez doświadczenia? Jakie szkolenia zapewniają na początek, w trakcie wdrożenia i w późniejszym czasie?

Patrycja

Zdecydowanie polecam @PracodawcaParetti każdemu, kto szuka stabilnego zatrudnienia.

Aga

Paretti to agencja pracy, która dba o swoich pracowników. Oferta współpracy jest zróżnicowana i uwzględnia specjalizacje i preferencje każdego. Właśnie tam trafiłam na idealną pracę, a proces rekrutacji przebiegł szybko i sprawnie.

Arkadiusz

@Arkadiusz

Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy odegrać kluczową rolę w Twoim znalezieniu pracy oraz że nasze zaangażowanie, selekcja oraz indywidualne podejście spełniły Twoje oczekiwania. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższy poziom kompetencji i empatii, aby proces rekrutacji przebiegał jak najbardziej płynnie i efektywnie. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszej firmy. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować naszej pomocy lub jeśli ktoś z Twoich znajomych będzie szukał wsparcia w znalezieniu pracy, proszę pamiętać że jesteśmy :)

Klarysa

Danka

Firmę oceniacie jako profesjonalna. Dobrze, że wpadłam, ponieważ znalazłam dla partnera ogłoszenie dla pracownika magazynu w Opolu. 2 lata doświadczenia ma i uprawnienia na wózki też. Od jakich stawek godzinowych się zaczyna? Ktoś coś wie na ten temat? Premie za wyrabianie planów w jakich wielkościach podpowiecie?

@Danka

Cieszymy się, że mogliśmy Cię zainteresować ofertą pracy dla pracownika magazynu. Stawki godzinowe oraz premie za wyrabianie planów uzależnione są od konkretnych czynników, takich jak doświadczenie i umiejętności oraz branża. Zachęcamy Cię do kontaktu z nami bezpośrednio, abyśmy mogli omówić szczegóły oferty i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Email: biuro@paretti.pl, 500632111. Pozdrawiamy :)

Super firma

@Paweł

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług.

Daria

Wszystko w porządku, polecam

@Daria

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy Ci pomóc. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z nami.

Klaudia

Pomocna agencja, mają sporo ofert pracy, także biurowej.

@Klaudia

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, zapraszamy ponownie.

Dzięki Paretti szybko znalazłem pracę, dostosowaną do moich oczekiwań, co pozwoliło mi skrócić czas poszukiwań i cieszę się, że mogłem liczyć na wsparcie, dziękuję

@Michał

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc w znalezieniu pracy. Twój pozytywny komentarz naprawdę dodaje nam skrzydeł! Jeśli w przyszłości będziesz szukał nowych możliwości zawodowych, prosimy o ponowny kontakt. Życzymy wielu sukcesów zawodowych :)

Dblicha

Serdecznie polecam. Firma profesjonalna i rzetelna. Szczególnie polecam Panią Karolinę. Rekrutacja przebiegła wzorowo! @Pracodawca

Maria

@Maria

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy :)

Aktualność
Witaj na profilu firmy PARETTi !

Cieszymy się, że do nas trafiłeś/ trafiłaś!

Kilka słów o nas:

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj jednym kliknięciem!

Kontakt:
biuro@paretti.pl
500 632 111

Odwiedź nas na Facebooku, Linkedinie i TikToku - zaobserwuj nasze profile!

Facebook: https://www.facebook.com/paretti.rekrutacja
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/9444392/admin/feed/posts/
TikTok: https://www.tiktok.com/@paretti_

Pozdrawiamy serdecznie:)

Bartek K.

Profesjonalne podejście, skuteczność w dopasowywaniu ofert do kwalifikacji oraz szybkość reakcji na potrzeby kandydata. Bardzo polecam tą agencję!

@Bartek K.

No to brzmi super. Co do kwalifikacji, to firma sama też jakoś testuje kandydata? Mają swoje wewnętrzne testy, które mają jeszcze szczegółowiej sprawdzić kwalifikacje, umiejętności np. miękkie?? Czy firma bazuje na cv i na tym, co kandydat sam opowie?

Zostaw merytoryczną opinię o PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej - Opole

• Jak się pracuje w PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 51 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej