Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko .NET developer

Obowiązki

TA PRACA, MOŻE BYĆ DLA CIEBIE JEŚLI:

  • chcesz brać udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań aż do wdrożenia
  • jesteś proaktywny i nastawiony na ścisłą współpracę w ramach samoorganizującego się squadu
  • lubisz inicjować zmiany i przekuwać swoje pomysły w realne rozwiązania
  • masz za sobą komercyjne doświadczenia
  • jesteś zainteresowany uczeniem się nowych rzeczy i ciągłym rozwijaniem umiejętności
  • chcesz współtworzyć produkty IT dla jednej z największych firm informatycznych

PRACUJEMY NA:

  • Visual Studio 2019 + Resharper
  • MS SQL Server 2017
  • Visual Studio Code / Webstorm
  • GitLab, Octopus, SonarQube, ELK
  • MS Teams, Jira

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • co najmniej rocznego komercyjnego doświadczenia
  • dobrej znajomości C# oraz .NET / .NET Core
  • znajomości ASP.NET Core Web API, GIT
  • znajomości OOP, Clean Code
  • znajomości Angulara 2+ z Bootstrap lub Material Design,
  • mile widziana znajomość: T-SQL, MS SQL Server, Messenging, RabbitMQ, Azure, Kubernetes, SignalR, TDD, CQRS

Oferujemy

 WARTO PRZYJŚĆ DO NAS, PONIEWAŻ:

  • będziesz mógł pokazać co potrafisz - pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu pracy
  • będziesz mieć czas i możliwość na współpracę z dedykowaną społecznością w naszej organizacji
  • zadbamy o Twój rozwój zawodowy: organizujemy dni szkoleniowe, wyjazdy na konferencje
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • oferujemy prywatne ubezpieczenie, opiekę medyczną, dofinansujemy karnet Multisport