TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA

Chorzów
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: przedłużanie kończących się umów klientom, dosprzedaż usług

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa: 27,70 zł brutto/h +prowizje. Praca od pn do pt w godz. 08:30-21:30, sb 09:00-17:00, ndz 10-18(wg grafiku), ok.160h do przepracowania w miesiącu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa znajomość obsługi komputera, dobra dykcja, komunikatywność, ukończony 17 r.ż., dyspozycyjność do pracy min. 120h/miesiąc

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP