Oferta opublikowana30.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Montaż płyt GK na ścianach, sufitach, stelaż pod płyty GK, przygotowanie pod gipsowanie, szlifowanie, malowanie, inne prace ogólnobudowlane. Pierwsza umowa - umowa zlecenie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 500 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 31.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PROBUDREM KAZIMIERZ LIPIŃSKI spółka jawna

Adres: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Godziny zgłaszania się kandydatów do pracodawcy od 7:30 do 15:00 - osobiście po uzgodnieniu telefonicznym. Miejce wykonywania pracy woj. śląskie - pracodawca zapewnia dowóz pracowników z Zawiercia i gminy Ogrodzieniec.