Technolog produkcji / Technolog procesów chemicznych

Zawiercie
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: okolice Zawiercia

Dla naszego Klienta - firmy z okolic Zawiercia poszukujemy osoby na stanowisko Technologa produkcji / Technologa procesów chemicznych

Zadania:
-opracowanie i wdrażanie technologii dla procesów obróbki metali;
-wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych, opiniowanie raportów analiz zlecanych do wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriów;
-analizowanie i usprawnianie procesów technologicznych, analiza przyczyn niezgodności powstałych w procesie obróbki chemicznej oraz wprowadzanie działań korekcyjnych;
-opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną;
-nadzór nad magazynem chemii (stany, zabezpieczenie, identyfikacja, karty charakterystyki).

Wymagania:
-2-3 letnie doświadczenie w obszarze analizy chemicznej na stanowisku technologa lub pokrewnym;
-wykształcenie średnie kierunkowe, mile widziane wyższe;
-dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu Excel;
-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1;
-mile widziana znajomość systemu klasy ERP;
-znajomość metodologii Lean Manufacturing.

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta;
-atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
-elastyczny czas pracy;
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
-ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
-dodatkowy pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie);
narzędzia pracy - laptop i telefon.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!