TAPICER MEBLOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZUCZENIA

Iława
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubawska 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Tapicerowanie zgodnie z określoną metodyką różnorodnego asortymentu (fotele, pufy, sofy, narożniki, łóżka itp.), dbałość o jakość wykonywanych produktów, efektywna realizacja zadań, naprawy uszkodzonych lub zużytych tapicerowanych części mebli

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Akordowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Tapicer meblowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kontakt osobisty lub e-mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: BRW COMFORT Sp. Z O.O.

Adres: Lubawska 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Administratorem danych jest BRW Comfort Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, w miejscowości Słupy 42;10-381 Słupy (Spółka). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki, posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest: - w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji art. 221 § 1 Kodeksu Pracy; -w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem: BRW Comfort Sp. z o.o., Słupy 42; 10-381 Słupy Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych. Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: BRW Comfort Sp. z o.o., Słupy 42; 10-381 Słupy