Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wał Miedzeszyński 172, 04-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Plus premia 25%

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 17.03.2027

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali szlifierze narzędzi i polerowacze metali (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe w kierunku ślusarz, umiejętności manualne przy pracach na elektronarzędziach, rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu Zgłoszenia: kontakt osobisty: ul. Wał Miedzeszynski 172, kontakt e-mail: Aplikuj, kontakt telefoniczny: 601210827 Do wynagrodzenia doliczna premia premia 25%.

Pracodawca

Nazwa: ANDRZEJ URLIŃSKI Zakład Usług Technicznych Andrzej Urliński

Adres: Wał Miedzeszyński 172, 04-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV