Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 10, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa suwnicy przy załadunku i rozładunku. Umowa-zlecenie 6-18 miesięcy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 42

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 31,84 PLN

Opis wynagrodzenia: 31,84 zł/h brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: obsługa urządzeń transportu bliskiego w kategorii IS zakres uprawnień :suwnice, wciągniki sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny:hakowe ogólnego przeznaczenia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana umiejętność obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii 1S. Zakres uprawnień: suwnice, wciągniki sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny i hakowe ogólnego przeznaczenia

Pracodawca

Nazwa: R&N PRACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne