Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piłsudskiego 32, 10-578 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Analiza oraz wstępna kontrola uchwał i zarządzeń jednostek samorządu terytorialnego w sprawach podlegających nadzorowi izby, sprawozdań, wniosków w sprawach opiniowanych przez izbę. Godziny pracy 07:15 - 15:15.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia od 4600 zł brutto + dodatek stażowy. Pierwsza umowa na czas określony na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Data zakończenia: 16.04.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: ekonomia, prawo

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie: średnie, pożądane wyższe, preferowane kierunki ekonomia, prawo, administracja. Co najmniej rok doświadczenia zawodowego. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie finansów jednostek samorządu terytorialnego oraz rachunkowości.

Pracodawca

Nazwa: REGIONALNA IZBA OBRACHUNKOWA

Adres: Piłsudskiego 32, 10-578 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Szczegóły oferty: https://rioolsztyn.bip.net.pl Wymagane dokumenty: - podanie o przyjęcie do pracy, - CV, - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia.