STARSZY INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO

Olsztyn
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Sprawowanie nadzoru inwestycyjnego nad realizacją robót budowlanych. Opracowywanie dokumentów związanych z nadzorowanymi robotami. Wykonywanie czynności nadzorczych dotyczących nadzoru inwestorskiego. Wyjazdy w teren. godziny pracy 7-15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 983 PLN

Opis wynagrodzenia: Docelowo umowa na czas nieokreślony. Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek stażowy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: instalacje i sieci elektroenergetyczne, wyższe (w tym licencjat), kierunek: instalacje i sieci elektroenergetyczne

Uprawnienia: obsługa pakietu MSOffice

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami lub wykonywaniu nadzoruinwestorskiego nad robotami w branży elektrycznej i teletechnicznej oraz co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami branży niskoprądowej, związanymi z systemami ochrony sygnalizacyjno-alarmowymi. Przynależnośćdo właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzona zaświadczeniem wydanym przez tę izbę z określeniem terminu ważności. umiejętność opracowywania kosztorysów inwestorskich.

Pracodawca

Nazwa: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie

Adres: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjn: CV ,List motywacyjny oraz uprawnienia budowlane. Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę o treści " Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym".